Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Czy dorosła osoba z skoliozą ma szanse na bliskość - POMOCY

» PROBLEMY » Sprawy intymne

Zaloguj | Zarejestruj

20 maja 2018, o 02:55

domownik

O widzę ktoś z mojego "przebiegu" 25+ :)
Tak sobie czytam i czytam widzę temat zszedł trochę w innym kierunku niż autor wątku by chciał. Porady typu wyjdź do ludzi to z całym szacunkiem o kant d...potłuc.
Może autor jest osobą nieśmiałą, do tego dochodzi skrzywienie które widać i mamy kumulacje...
Ciężko jest postawić się w czyjejś sytuacji, wielokrotnie spotykam się z tym ze ludzie głupkowato przyglądają, ale taka natura, pewnie i gadają za plecami ale ja mam ciężko wyj.....co kto gada za plecami.
Czy spotkałeś się już dłużej z jakąś dziewczyną czy przelotne znajomości?

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

24 maja 2018, o 11:45

domownik

Damian_Dill za plecami się nie liczy. Tchórzostwo :)
Mnie to nikt nie powie, nawet w oczy nie spojrzy :DD
Nie to, żebym był jakiś nie wiadomo kto, ale mam zabójczy wzrok :lol:
Poważnie: to mogę się napierniczać z każdym, tak mam od lat. Tylko nie chcę, bo zdaję sobie z tego jakie mogą być konsekwencje. Mogę ja, albo przeciwnik/przeciwnicy słono za to zapłacić.
Boję się uderzyć, bo kilka razy w życiu niefortunnie uderzyłem przeciwnika. Przeraziło mnie to i jak mam w miarę trzeźwy umysł, to staram się nie dać sprowokować :)

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]