» PROBLEMY » Sprawy intymne

Zaloguj | Zarejestruj

25 lis 2010, o 23:34

domownik

:)
Jak u was jest z tym? Czy same przed lustrem patrzycie, na swoje plecy? Czy w związku partnerskim pokazujecie się bez zakrywania mężowi facetowi?

Ja z pierwszym partnerem miałam opory długo aby zobaczył mnie tyłem nago.... wiem, wiem ale naprawdę miałam jakiegoś bloka może to kwestia zaufania albo dojrzałości ? teraz to się zmieniło.

Ciekawi mnie jak to jest u was?

Ostatnio edytowano 8 lis 2011, o 13:18 przez skolio_girl, łącznie edytowano 1 raz

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

26 lis 2010, o 00:01

domownik

chyba najbardziej zaufania i moze stażu a co sie z tym wiaze 100% pewnosci i przekonania, ze skolioza nie jest zadnym problemem dla tej drugiej osoby.
skolio_girl ale ja czegos nie rozumiem, piszesz ze mialas blokade w zwiazku z nagoscia a w innym watku mowisz, ze zakladasz sukienki bez plecow...
M: czemu nie wzielas krotszego? miejsca za duzo zajmie
M: krotkie siwki trza kupowac
E: ty ja o włosie mowie :D:D:D:D
E: a nie o koniu

Góra Góra

26 lis 2010, o 00:28

domownik

zmieniam się, dojrzewam to co kiedyś było dla mnie absurdem czymś niewyobrażalnym teraz staje się normalnością może to zasługa partnera nie wiem ale dużo dużo się u mnie zmienia

Góra Góra

27 lut 2011, o 12:56

domownik

Wszystko zależy od nas samych, naszego nastawienia do siebie, do swojej nagości. Ale również zależy to od partnera :)
Ja teraz nie mam oporów , wcześniej owszem.. Ale wg mnie to nie kwestia zaufania ale pewności siebie, pokochania swego ciała .
Bo jeśli my same je pokochamy, to inni również, a na pewno nasz facet :)
08.12.09 - 3 operacja
29.09.2010 -4 i ostatnia

110 stopni przed - i 20 po :)
przed 164cm - 172,5 cm po :)

planowana resekcja ;)

Góra Góra

1 mar 2011, o 12:15

domownik

dotti666 napisał(a):
pokochania swego ciała .Bo jeśli my same je pokochamy, to inni również, a na pewno nasz facet :)

Może nie aż tak drastycznie, bo trudno pokochać zdeformowane, mniej lub radziej, ciało, poza tym nie każdy musi kochac nasze ciało (to tak w kontekście tego "inni", co napisałaś :) :) Warto zacząć od akceptacji. Tak zwyczajnie, po prostu: mam takie ciało, a nie inne, nie leżę z tyłkiem do góry i staram się wyglądać jak najlepiej (nie mówię tu tylko o plecach, ale o wszystkim tym, co dla kobiety jest ważne).
A nasz facet...jak trafi sie taki, który pokocha, to z pewnością nie za piękne plecy, tylko za mrowie innych rzeczy. A plecy będą tylko takim lekko niewidzialnym dodatkiem, który dla tej jedynej osoby będzie w zasadzie "normalny".

Góra Góra

7 wrz 2011, o 18:52

świeżak

To kwestia odpowiedniej bliskosci z partnerem. Ja juz nie mam z tym problemu na szczęcie :)

Góra Góra

8 lis 2011, o 01:48

domownik

Wszystko tkwi w naszych głowach jak się z tym uporamy to nie ma problemu z nagością

Góra Góra

8 lis 2011, o 13:19

domownik

różyczka napisał(a):
Wszystko tkwi w naszych głowach jak się z tym uporamy to nie ma problemu z nagością

dokładnie!

Góra Góra

8 lis 2011, o 13:22

domownik

ja tam lubię siebie nago , sypiam nago od lat , kobiety ze mną sypiające nie zauważyłem by się brzydziły niektóre z ciekawością oglądają moje ciało :) i w porządku akceptuje swoje ciało i nie mam z tego powodu jakiś blokad :)

Góra Góra

19 gru 2011, o 16:20

świeżak

patrząc jak ja wyglądam po operacjach, jak wyglądają moje plecy i w ogóle, to najlepiej całkiem się zakrywać i nikomu nie pokazywać, ale w sumie jak od wielu lat (czyli od pierwszej operacji na skoliozę) siedzę w domu, jak gdzieś jadę, to raz na wiele miesięcy do lekarza i szybko się jedzie do domu (zazwyczaj się prosi sąsiada, żeby zawiózł do lekarza i od lekarza do domu samochodem) i tyle, nie chodzę do szkoły, na studia, do pracy, na basen czy do kina itp., więc w sumie i tak nikomu obcemu nie mam się jak pokazać, w sumie nawet nie mam jak kogoś poznać (faceta), żeby nago się pokazać czy nie chodzę na basen, żeby pokazywać plecy w kostiumie kąpielowym, więc w sumie ten problem mnie nie dotyczy. A w sumie jak mam silne bóle, problemy z poruszaniem się, siedzeniem i jeszcze inne kłopoty, to nawet nie mam siły myśleć o facetach, tylko jedyne co myślę, to taka sprawa, żeby ból trochę przytłumić, nie obchodzi mnie to czy ktoś chce mnie odwiedzić, spotkać się ze mną itp., mam to gdzieś zależy mi jedynie na tym, żeby nafaszerować się górą prochów i żeby ból trochę zmniejszyć, mogę przekraczać dozwolone dawki, żeby tylko poczuć pomoc

Góra Góra

20 gru 2011, o 13:22

domownik

Mam już psychikę zniszczoną przez tą paskudną wadę jaką jest skolioza itp :/ przeglądam się w lustrze , staram tak ustawiać tułów żeby jak najmniej było widać wadę, no ale garby widać, chociaż mniej widać jak się jest wyprostowanym ale widać :/ staram się prosto trzymać. Ćwiczenia mi w tym pomagają. Ćwiczę od kilku lat w domu, kiedyś trochę na siłowni ćwiczyłem, chodziłem na korekcyjne itp itd i wiele to nie dało, trochę pływałem też jakoś wiele nie dało.

Góra Góra

6 paź 2012, o 18:00

świeżak

lukkkm napisał(a):
ja tam lubię siebie nago , sypiam nago od lat , kobiety ze mną sypiające nie zauważyłem by się brzydziły niektóre z ciekawością oglądają moje ciało :) i w porządku akceptuje swoje ciało i nie mam z tego powodu jakiś blokad :)

Góra Góra

6 paź 2012, o 18:06

świeżak

Ja mam skolioze gora 70 stopni,dol 60 nie mam zadnych problemow z intymnoscia ani nagoscia a mam 36 lat.ostatnio nawet lekarz stwierdzil ,ze niezle sie maskuje.pplanuje operacje ale nie z powodu wygladu fizycznego tylko z ryzyka co bedzie po 40 tce

Góra Góra

25 paź 2017, o 09:59

świeżak

też mysle ze to kwestia stażu. ja nie mam z tym problemu.

Góra Góra

7 lis 2017, o 21:18

domownik

Przed, albo po treningu a nawet i tak rozbiorę się po pasa i chwilkę pajacuję przy lustrze :D Nie wiem, czy rozebrałbym się przy Kobiecie. Myślę, że zależy :DD

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]