» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Gorsety do leczenia skolioz

Zaloguj | Zarejestruj

23 paź 2011, o 16:50

świeżak

Nosiłam gorset dynamiczny w wieku 12 lat gdy miałam 35 stopni skrzywienia. najpierw lekko pomógł a potem pogorszyło się do 40 kilku stopni. strasznie się w nim męczyłam, miałam otarcia, a on się strzępił i psuł . ;( teraz noszę gorset Boston i może utrudnia mi lekko poruszanie się, ale jest dużo, dużo lepiej. na prawdę mogę się męczyć w jego noszeniu, ale to dla mnie mało istotne a najważniejsze jest to, że pomaga. W tym roku chciałabym wyjechać na turnus rehabilitacyjny. Znajomy polecił mi firmę Patrona. http://www.patrona.pl/osrodek-rehabilit ... zyrk-481-0 Zastanawiam się nad wyjazdem do Szczyrku a dokładniej do ośrodka „Orle Gniazdo” Oferuje noclegi w komfortowych pokojach z widokiem na wspaniałą panoramę beskidzkich szczytów. Kocham góry i każde wakacje uwielbiam spędzać w górach. Powiem szczerze, że nigdy nie słyszałam o tej firmie, nie chciałabym jechać w ciemno i się zawieść. Nie chodzi tylko o pieniądze ale o samopoczucie. Wiele razy spotkałam się z opiniami, że podobne ośrodki rehabilitacyjne to tylko strata czasu. Proszę was o porady i opinie. Może macie jakieś swoje sprawdzone miejsca warte uwagi? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]