» RÓŻNE » Kawiarenka skoliotyka

Zaloguj | Zarejestruj

27 gru 2017, o 17:02

świeżak

Przejrzyj wpierw jakieś bardziej konkretne fora na ten temat zanim zabierzesz się do tematu konkretniej już...

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

27 gru 2017, o 17:13

domownik

Ja musiałam napisać około 50 pism w sprawie tego jakie miałam implanty, bo lekarze nie czuli się w obowiązku nic napisać w całej Historii Choroby. Tak udzielają informacji polscy lekarze. Lepiej poznęcać się nad kaleką i wymusić pisanie przez około 5 lat 50 pism. Pacjent ma walczyć o informacje co mu włożono do organizmu. Następnym razem jeśli ktoś mnie tak potraktuje złożę zawiadomienie na policję o znęcanie się.

Góra Góra

29 gru 2017, o 12:12

domownik

Kasia2016 napisał(a):
Najważniejsze, że mamy ją w Polsce. To właśnie przecież Polska, Ukraina i Francja sporo osiągnęły w kwestii idiopatycznych skolioz :)

Czy mogłabyś coś więcej napisać co Polska osiągnęła w kwestii idiopatycznych skolioz, bo najwyraźniej jestem niedoinformowana?

Napisz trochę więcej na ten temat,bo jestem ciekawa jako osoba ze znaczną skoliozą lecząca się min. w jednym z ośrodków w Warszawie.

U mnie osiągnięto znaczną skoliozę z ogromną deformacją ciała skutkującą inwalidztwem z układu oddechowego.

Tu jest link do opisu tych nowych implantów kręgosłupa jakby ktoś chciał:

http://spineinfo.ru/~files/CDH%20Legacy ... hnique.pdf

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]