» LECZENIE OPERACYJNE » Przed operacją

Zaloguj | Zarejestruj

8 lis 2017, o 14:46

świeżak

ZDJĘCIE SZWÓW PO OPERACJI. CZY BOLI?

Witam. Miałam zdjemowane 60 zszywek metalowych z pleców, ogólnie nie ma co się tym przejmować i przerażać :) W moim przypadku było ich bardzo dużo więc kilka mnie bolało a szczegolnie na samym dole i ze 2-3 na górze ale pozatym to nic więcej, w środku nic nie czułam :) Jest to wyjmowane za pomocą takich szczypców, ale absolutnie nie jest nic przecinane jakimiś nożykami. Mi to zdejmowała przemiła pani pielęgniarka, byłam w pozycji siedzącej miałam do wyboru jeszcze leżącą i stojącą ale myślę że tak w takiej co bylam jest w takiej jest najlepiej.
Niestety na tej stronie nie znalazłam nic związanego z tym tematem więc teraz ja chcę się tym podzielić z osobami które niedługo będą to miały ;) Wiele dzieci i nastolatków po przebytej operacji zastanawia się czy jest to bolesne, boi się tego ,przeraża. Ja miałam tak samo wpisywałem ciągle w internecie, oglądałam filmy a przed wizytą strasznie drżałam i byłam przerażona lecz nie było wcale aż tak źle jak myślałam. Do osób które się tego boją powiem szczerze że nie warto się tak tym przerażać bo to nie jest dobre dla was! przybyliście operacje a to jest tylko 10-minutowe wyjęcie tego co wam tam włożyli. Potem powinniście się czuć tylko lepiej. Nie bójcie sie bo nie ma czego to dla waszego dobra wszystko : ;)

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]