» LECZENIE OPERACYJNE » Po operacji

Zaloguj | Zarejestruj

6 cze 2017, o 12:33

świeżak

Hej, jestem już 15 lat po operacji i do tej pory czułam się dobrze, nie miałam żadnych problemów.
Aż do momentu bólu z tyłu miednicy w miejscu, gdzie była pobierana kość do posypania kręgosłupa, lekarz podejrzewa, że może być to osteofit. Oprócz tego przy zdjęciu rtg wyszła mi dyskopatia w odcinku lędźwiowym L1 i L2. Nie mam pojęcia co będzie dalej, nie ukrywam, że zaczęłam się trochę tego bać, bo dyskopatia jest w odcinku zooperowanym, więc chyba trudno będzie cokolwiek zrobić... :( Mam do siebie wyrzuty, że być może za bardzo żyłam jak "normalny" człowiek, czasem nosiłam cięższą torbę czy zakupy, sprzątałam itp. zaczynam się obwiniać, że może za bardzo.

a Wy jak funkcjonujecie? Ile lat jesteście po zabiegu i czy macie jakieś problemy? Jak sobie z nimi radzicie? Co ile chodzicie do specjalistów od kręgosłupa, robicie badania typu rtg i inne? Czy prowadzicie oszczędzający tryb życia?

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

12 cze 2017, o 10:18

domownik

Hej, ja jestem blisko 19 lat po operacji - żyję normalnie, oczywiście bez jakiś szczególnych szaleństw typu dźwiganie ciężarów - od tego mam ludzi :DD Nic się złego nie dzieje, bóli brak, skutków ubocznych po operacyjnych też brak. Pozdrawiam

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]