Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Podziękowanie za to forum

» ADMINISTRACJA FORUM » Kącik informacyjno-techniczny

Zaloguj | Zarejestruj

27 cze 2011, o 20:22

świeżak

Witam wszystkich forumowiczów a także administrację. Jako mama chciałam serdecznie podziękować wam za to forum, dzięki niemu wiem o 1000 razy więcej co to jest skolioza i co córka przeżywa mając ją.
Forum czytam od dawna, ale teraz postanowiłam także na nim pisać.
Dzięki wam wiem gdzie po co i jak walczyć ze skoliozą. Czasami mam wrażenie że czytając tutejsze tematy i artykuły wiem więcej o tym schorzeniu niżeli nasi lekarze zwłaszcza pierwszego kontaktu.
To jedyne miejsce gdzie jest wszystko co można znaleźć o skoliozie w internecie, niestety mój angielski kuleje.
Życzę wam zdrowia a administracji dalszego rozwoju tego serwisu.
Z ciekawostek, nie będę mówiła który ortopeda ale na jednej z wizyt zapytałam o jedną sprawę ,którą wyczytałam na forum i przytoczyłam adres forum:) i co najsympatyczniejsze lekarz powiedział że zagląda na wasze forum.

Pozdrawiam aness

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

27 cze 2011, o 21:02

domownik

To i ja się dołączę do podziękowań - codziennie zaglądam:)
Obrazek

Góra Góra

28 cze 2011, o 06:15

domownik

+1

Rzeczowe źródło informacji, które sprawia, że droga przed nami (przynajmniej ta teoretyczna) jest łatwiejsza.

pzdr

Góra Góra

28 cze 2011, o 09:17

domownik

ja również dziękuje , dzięki niemu dowiedziałem się wiele o swojej chorobie poczytałem i już świadomie wiem że inni mają podobnie.To bardzo dobre i potrzebne nam forum. Dziękuje Administracji i pozdrawiam wszystkich

Góra Góra

28 cze 2011, o 17:56

domownik

aness napisał(a):
Witam wszystkich forumowiczów a także administrację. Jako mama chciałam serdecznie podziękować wam za to forum, dzięki niemu wiem o 1000 razy więcej co to jest skolioza i co córka przeżywa mając ją.
Forum czytam od dawna, ale teraz postanowiłam także na nim pisać.
Dzięki wam wiem gdzie po co i jak walczyć ze skoliozą. Czasami mam wrażenie że czytając tutejsze tematy i artykuły wiem więcej o tym schorzeniu niżeli nasi lekarze zwłaszcza pierwszego kontaktu.
To jedyne miejsce gdzie jest wszystko co można znaleźć o skoliozie w internecie, niestety mój angielski kuleje.
Życzę wam zdrowia a administracji dalszego rozwoju tego serwisu.
Z ciekawostek, nie będę mówiła który ortopeda ale na jednej z wizyt zapytałam o jedną sprawę ,którą wyczytałam na forum i przytoczyłam adres forum:) i co najsympatyczniejsze lekarz powiedział że zagląda na wasze forum.

Pozdrawiam aness

to juz wiadomo, ze chodzi o klapcia : P on zaglada na to forum :D

Góra Góra

28 cze 2011, o 18:54

domownik

era napisał(a):

to juz wiadomo, ze chodzi o klapcia : P on zaglada na to forum :D

tak właśnie myślałam :mrgreen:

Góra Góra

19 lip 2011, o 02:41

świeżak

Hello~
Również chciałam podziękować i wyrazić swoje zadowolenie ze znalezienia tego forum. :) Naprawdę bardzo przydatna sprawa! Nie wiem od kiedy forum istnieje, ale żałuję, że nie dorwałam go wcześniej (przed operacją). Zdecydowanie ułatwiłoby mi to podjęcie decyzji odnośnie operacji i może gdybym poddała się jej wcześniej, sprawy wyglądałyby nieco inaczej.
W każdym razie, niech służy następnym pokoleniom.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich z "bogatym" wnętrzem i pięknymi bliznami na plecach. ^^

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]