» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Lekarze » dr Bogdan Kłapeć

Zaloguj | Zarejestruj

11 lip 2016, o 16:15

domownik

Mam pytanie. Czy operacja kifozy jest refundowana przez NFZ?

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

11 lip 2016, o 18:03

domownik

NFZ płaci za takie operacje. Tak samo płaci za operacje skoliozy, dyskopatii, kręgozmyku itp. Tylko trzeba poczekać w kolejce, w każdym szpitalu kolejka jest inna-w jednym szpitalu zoperują po roku, w innym szpitalu czeka się dwa lata itp.

Góra Góra

25 lip 2016, o 23:56

świeżak

naataalciaa88 napisał(a):
Hej. Mam pytanie do osób, którą w ostatnim czasie było operowane u Doktora.
Po 1 czy ból po operacji i powrotu do domu jest naprawdę nie do wytrzymania?
Po 2 po jakim czasie zaczęliście chodzić ? Np" po domu" a nie cały czas leżeliście w łóżku ?

1. Byłam operowana z ok. 2 lata temu (wiek 31 lat, małe skrzywienie w odcinku lędźwiowym), ale po tym jak przed operacją czytałam, że ból po operacji jest nie do wytrzymania to było w miarę ok, nie brałam żadnych przeciwbólowych po operacji - zwykły ból pooperacyjny + ciągnięcie w plecach (szwy) + powykręcane wnętrzności (ten efekt czuje się długo), nie było tak strasznie, tylko powrót do domu był kiepski, tu się trochę zirytowałam, bo nie chcieli mi dać morfiny na podróż (jeden jedyny raz, kiedy potrzebowałam naprawdę czegoś mocniejszego, aby "przeżyć" podróż to nie dali), dali tylko ketonal, a ten guzik dał... na szczęście wracałam samochodem (Lublin > Szczecin, ponad 8h siedzenia) i miałam rodziców do pomocy to dało się przeżyć.

2. Cały czas chodziłam po domu, siedziałam z przerwami na leżenie, bo inaczej się nie dało. Wyszłam z domu po miesiącu, po 2-3 mogłam przejść większe dystanse bez bólu kręgosłupa.

Góra Góra

19 sie 2016, o 16:21

świeżak

Witam. Kto spodziewa się w tym miesiącu operacji u Dr. Kłapecia?

Góra Góra

7 lis 2016, o 01:48

świeżak

Czy ktoś jeszcze przebywa na tym forum?

PS: Jestem już po operacji i śmiało odpowiem na wszelkie pytania.

Góra Góra

6 gru 2016, o 22:11

domownik

Czy Dr Kłpapeć dalej przyjmuje ?

Góra Góra

7 gru 2016, o 09:21

domownik

Forum umarło ?

Góra Góra

7 gru 2016, o 10:13

domownik

lordwodzu napisał(a):
Forum umarło ?

nie umarło :) Przyjmuje dalej jak najbardziej :)
przyjmuje w poniedziałki w godz popołudniowych (od 16 bodajże) i w czwartki od 08:00 do 12:00.
Adres: Ul Słowackiego 46, tel 81 7438828 (dwon w takich dniach i godzinach, w których przyjmuje w gabinecie)

Góra Góra

16 sty 2017, o 21:43

świeżak

Słuchajcie, czy wiadomo komuś-czy pan dr jeszcze pracuje w szpitalu i wykonuje nadal operacje? jakoś się zaniepokoiłam, gdyż na stronie szpitala nie znalazłam imienia i nazwiska dr....?

Góra Góra

17 sty 2017, o 10:02

świeżak

Chyba tak, znam kilka osób które niebawem (luty,marzec,kwiecień) mają mieć operację u Doktora - w tym ja ;)

Góra Góra

17 sty 2017, o 17:41

domownik

Tak,pracuje na kontrakcie i wykonuje operacje.

Góra Góra

17 sty 2017, o 21:37

świeżak

OK. To dobrze! :D

Góra Góra

15 kwi 2017, o 21:17

domownik

Cześć kochani,
moja przygoda z dr Kłapeciem trwa już rok.. czy Wam też tak długo to zajmuje? Byłam u niego na wizycie w grudniu 2015, przyznaję, że przez problem z finansami dopiero w kwietniu 2016 byłam na zleconej tomografii, i tak od telefonu do telefonu aż do teraz nie mam terminu :( dzwoniłam do niego w zeszłym tygodniu, powiedział, że był na urlopie zdrowotnym i dopiero teraz jakoś wraca do pracy w szpitalu i że po świętach zacznie umawiać pacjentów. Czy to takie zbywanie czy to faktycznie zapracowany człowiek? Chcę już mieć proste plecki :(

Góra Góra

16 kwi 2017, o 10:38

domownik

Universe1x2x3x5 napisał(a):
Cześć kochani,
moja przygoda z dr Kłapeciem trwa już rok.. czy Wam też tak długo to zajmuje? Byłam u niego na wizycie w grudniu 2015, przyznaję, że przez problem z finansami dopiero w kwietniu 2016 byłam na zleconej tomografii, i tak od telefonu do telefonu aż do teraz nie mam terminu :( dzwoniłam do niego w zeszłym tygodniu, powiedział, że był na urlopie zdrowotnym i dopiero teraz jakoś wraca do pracy w szpitalu i że po świętach zacznie umawiać pacjentów. Czy to takie zbywanie czy to faktycznie zapracowany człowiek? Chcę już mieć proste plecki :(

Witaj.
Moja przygoda trwała 2.5 roku. Najpierw 1.5 roku czekania na operację. Potem rok od 1 etapu do 2 aż w końvu podziękowałam za kończenie leczenia u doktora. Zakonczylam leczenie w innym osrodku w Polsce. Mam pytanie do Ciebie, czy masz juz schemat leczenia? Ile masz stopni? Ile masz mieć etapów? Jeśli masz fb zapraszam do grupy skolioza polska dowiesz się tam mnostwo rzeczy odnośnie Kłapcia jak i innych lekarzy.

Góra Góra

16 kwi 2017, o 11:57

domownik

Kasia108 napisał(a):
Universe1x2x3x5 napisał(a):
Cześć kochani,

Witaj.
Moja przygoda trwała 2.5 roku. Najpierw 1.5 roku czekania na operację. Potem rok od 1 etapu do 2 aż w końvu podziękowałam za kończenie leczenia u doktora. Zakonczylam leczenie w innym osrodku w Polsce. Mam pytanie do Ciebie, czy masz juz schemat leczenia? Ile masz stopni? Ile masz mieć etapów? Jeśli masz fb zapraszam do grupy skolioza polska dowiesz się tam mnostwo rzeczy odnośnie Kłapcia jak i innych lekarzy.

W zasadzie to czeka mnie reoperacja - cięli mnie w Piekarach w 2010, ale już po roku wiedziałam, że jest grubo nie tak. Po osiągnięciu pełnoletności postanowiłam zaryzykować i pojechać do doktora. Właśnie o to chodzi, że nie wiem totalnie nic, a doktor ma moje prześwietlenia wszystkie, bo je potrzebował. W Piekarach zaczynałam z niecałymi 50 stopniami, po operacji (według Kłapecia) zeszło do 16 i około rok dwa po operacji zrobiło się 38 xD Piekary Śląskie pozdrawiają.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]