Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Problem z kontaktem.

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Lekarze » dr Bogdan Kłapeć

Zaloguj | Zarejestruj

19 gru 2013, o 12:43

domownik

Witam,

Od tygodnia czasu próbuję dodzwonić się do dr Bogdana Kłapecia, po kilka a czasem kilkanaście razy dziennie. Przeszłam 5 lat temu operację kręgosłupa, od tamtego czasu miałam dwie może trzy wizyty kontrolne i na tym się skończyło. Teraz potrzebuję pilnie skontaktować się z dr Bogdanem Kłapeciem. Jeśli ktoś może proszę o podanie kontaktu i kiedy doktor przyjmuje, bo obawiam się że moje dane mogą już być nieaktualne.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

19 gru 2013, o 13:34

domownik

dane sie nie zmienily, w poniedzialki doktor odbiera po poludniu a w czwartki rano, bo o 14 operuje juz w szpitalu. moze jesli potrzebujesz pilnie to zadzwon na odzial w lublinie i przekaz pielegniarkom co sie dzieje i niech mu przekaza, bo narazie musialabys czekac do poniedzialku, ja jak dzwonie do doktora to ledwo odkladam telefon i zaraz znow dzwonie i tak kilka kilkadziesiat razy.... niestety tak jest, moze wkoncu jakas recepcjonistke doktor zatrudni:P

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]