» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Lekarze » dr n. med. Bogdan Bakalarek

Zaloguj | Zarejestruj

2 lut 2016, o 12:26

domownik

LoreenX napisał(a):
Noo ja też byłam w szoku jak to usłyszałam, doktor mówił, że najbardziej odstająca część u mnie to łopatka, dlatego mówił coś o jej lekkim przycięciu, ale ile z tego będzie faktycznie na operacji to pewnie on sam nie wie :P ja się boję, że jak bede oddychac albo kichać po operacji to bedzie mega boleć :P

kurcze to byłoby fantastycznie, jak cos takiego miałoby mieć prawo bytu :) moim największym kompleksem jest wlasnie prawa łopatka , wrrrrrr
No na pewno kichanie będzie trudne, tak jak i po stabilizacji :)

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

2 lut 2016, o 12:30

świeżak

Ja za dużo się naoglądałam Chirurgów i boje się, że się nie wybudzę z narkozy, ale pewnie mega przesadzam :P Oby mieli silne leki przeciwbólowe...

Góra Góra

2 lut 2016, o 14:47

świeżak

LoreenX napisał(a):
Ja za dużo się naoglądałam Chirurgów i boje się, że się nie wybudzę z narkozy, ale pewnie mega przesadzam :P Oby mieli silne leki przeciwbólowe...

Ha, a ja planowałam sobie obejrzeć ten serial :P dadzą jakiś lek i będziesz sobie leżała, aż Ci nie każą wstawać ;)
U mnie nie widać łopatki jako takiej, tylko garb prawie do bioder, jeszcze do tego z przodu widać deformację :(

Góra Góra

2 lut 2016, o 14:54

świeżak

kasiasia napisał(a):
LoreenX napisał(a):
U mnie nie widać łopatki jako takiej, tylko garb prawie do bioder, jeszcze do tego z przodu widać deformację :(

To prawie tak jak u mnie :] z przodu widać trochę deformację i wiadomo sylwetka cała.. leci na prawą stronę.. :/ Ehh koszmar.

Góra Góra

2 lut 2016, o 15:03

domownik

dziewczyny a przed stabilizacja dużo mialyscie stopni i dużo wam zostało po? Wiecie ja tez rozważam resekcje, ale się strasznie boje ze nic nie da i się rozczaruje :( :(

Góra Góra

2 lut 2016, o 15:19

świeżak

HDMI napisał(a):
dziewczyny a przed stabilizacja dużo mialyscie stopni i dużo wam zostało po? Wiecie ja tez rozważam resekcje, ale się strasznie boje ze nic nie da i się rozczaruje :( :(

No ja to najbardziej boję się tego, że resekcja dużo nie da a przecierpieć swoje i tak będę musiała ;(
Przy stabilizacji byłam zaklasyfikowana na listę priorytetową, bo skrzywienie duże, do tego szybko leciały mi te stopnie :pinch:

Góra Góra

2 lut 2016, o 15:46

domownik

kasiasia napisał(a):
HDMI napisał(a):

No ja to najbardziej boję się tego, że resekcja dużo nie da a przecierpieć swoje i tak będę musiała ;(
Przy stabilizacji byłam zaklasyfikowana na listę priorytetową, bo skrzywienie duże, do tego szybko leciały mi te stopnie :pinch:

ech no wlasnie ;/ ja się chyba jeszcze wstrzymam, poczekam na wasze opinie i efekty, może to mi pomoze podjąć wlasciwa decyzje :)

Góra Góra

2 lut 2016, o 20:30

świeżak

Ja do teraz nie jestem pewna decyzji... bo może mocno boleć a efekt nie taki jak oczekiwałam, ale cóż jak się nie przekonasz to się nie dowiesz tak mówią :(

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]