» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Zdjęcia naszych pleców

Zaloguj | Zarejestruj

31 lip 2017, o 11:41

świeżak

Hej.
Jak myślicie, ile tu jest stopni kifozy?

Załączniki:
12.jpg

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

31 lip 2017, o 13:42

domownik

Po pierwsze-nie ocenia sie zdjęcia rtg na oko, a po drugie tutaj nie ma lekarza itp. Jak chcesz wiedzieć ile masz stopni, to idź do lekarza ortopedy, który to wyliczy.

Góra Góra

31 lip 2017, o 13:46

świeżak

Byłem u lekarza, spytałem sie czy wyliczy to powiedział że nie ma sensu bo jestem zdrowy i za bardzo przewrażliwiony. Chciałbym wiedzieć tylko na oko ile mam, czy dużo ponad norme, a jeśli jest dział do wstawiania zdjęć pleców to raczej aby się czegoś dowiedzieć a nie pochwalić.

Góra Góra

1 sie 2017, o 09:49

domownik

majkel12 - zdjęć nie ocenia się na oko bo co z tą wiedzą zrobisz? Ktoś Ci napisze 40 inny 60 no i co z tym zrobisz? Pójdziesz do lekarza i powiesz, że na forum skolios.pl Ciebie zdiagnozowali na podstawie 1 zdjęcia RTG, on Ci powie, że nie ma się czym martwić a w internecie się nie diagnozujemy ale Ty będziesz wierzył dalej w internet a nie w lekarza.
Jesteś niezadowolony z diagnozy? Cóż za problem iść do innego lekarza aby Ciebie zbadał? I potem do następnego... ale jak któryś z kolei Ci powie, że nie masz się czym martwić to wtedy radzę udać się do innego lekarza a mianowicie psychiatry. Bo wyszukiwanie w sobie chorób też jest zaburzeniem psychicznym, które naprawdę może dać w kość.
Pozdrawiam

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]