» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Skolioza w późniejszym wieku

Zaloguj | Zarejestruj

20 lip 2017, o 12:56

świeżak

Witam wszystkich , 5 lipca tego roku miałam operacje na skoliozę przyczyna : utrata korekcji w czesci lędźwiowej powód : wypięcie sie haków i obluzowanie co uciskalo na nerwy i dawało rwę kulszowa . byla to 5 operacja , jestem kilkanaście dni od operacji , korekcja czesci lędźwiowej udało sie do 0 stopni i zamiast haków mam niżej nowe 2 śruby , mam prawe biodro juz prosto ułożone bo wcześniej było wyżej i wlasnie w tej nodze miałam rwę , moje pytanie brzmi : czy po operacji to normalne ( skoro wcześniej nigdy po operacji tak nie miałam ani przed operacja ) iż boli mnie biodro prawe udo wszystkie mięśnie w nodze prawej az do stawu kolanowego , jak wstaje mam uczucie jakbym zrywała te mięśnie straszny ból az pod kolano idzie cała wewnętrzna strona uda ? Czy ktos tak miał ? Ponoć lekarz mowi ze w wieku moim (22 lata ) to wszystko tkwiło w błędnym ustawieniu i moze tak być , ale mi cos nie pasuje :(

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

20 lip 2017, o 15:25

domownik

Najlepiej pytać lekarza czy to normalne w Twoim przypadku. Jak ja miałam operacje, to mnie lekarz uprzedzał, że w moim przypadku może mnie boleć noga nawet przez 3 miesiące, ale to przejdzie. Als wiesz, każdy ma inaczej i lepiej zapytać lekarza

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]