» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Lekarze

Zaloguj | Zarejestruj

Regulamin działu

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte w opiniach, które są własnością ich autorów.

2 wrz 2017, o 14:45

świeżak

Cześć,
poszukuję ortopedy w Warszawie, który może skontrolować moją skoliozę, a dokładnie: zlecić RTG, wyliczyć kąty skrzywienia i ocenić obecny stan zdrowia, a także wypisać dokumenty na komisję orzekania o niepełnosprawności. Mam całą dokumentacje choroby. Zależy mi na czasie, a więc mogę zapłacić za wizytę.
Poszukuję wszelkich porad, jak sprawnie zbadać się w Warszawie, u sensownego lekarza i stanąć na komisję.

O mnie:
Mam skrzywienie obustronne w odcinkach lędźwiowym i piersiowym o kątach skrzywienia ok 25. Przez 10 lat leczyłam się w klinice w Zakopanem, ale teraz już nie mogę pozwolić sobie na wyjazdy na drugi koniec Polski. Orzeczenie o niepełnosprawności mam nieprzerwanie od 2007 roku, a teraz muszę wyrobić nowe. Moje oficjalne leczenie już się dawno zakończyło, teraz jedynie dbam, by stan zdrowia się nie pogorszył. Mam 23 lata.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

12 wrz 2017, o 15:44

domownik

Dr Paweł Nosarzewski w Warszawie
tutaj przyjmuje http://www.przychodnia-prima.pl/specjalisci.html

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]