Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Jacek Staniszewski skolio.pl

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Fizjoterapeuci

Zaloguj | Zarejestruj

21 maja 2012, o 18:36

domownik

Witam!
Czy ktoś może był pacjentem Pana Jacka Staniszewskiego natrafiłem na jego stronę i pokazuje zdj rtg na których prostował kręgosłup po 10stopni w ciągu 6 miesiecy. Ciekawi mnie to bardzo. Miał ktoś jakieś doczynienia z tym Panem?

Pozdrawiam.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

22 maja 2012, o 06:12

domownik

Byłam na stronie, ciekawe to wszystko brzmi. Szkoda, że nie ma tu nikogo z pacjentów. Też bym chętnie poczytała opinie kogoś kto się leczył u tego Pana.

Góra Góra

23 maja 2012, o 01:42

W sumie to jest taka gadka typu p. Staniszewski jest ok, ma dobre metody, a reszta jest ,,be" i że należy się wystrzegać operacji jak ognia, że nawet osoba ze skoliozą 120 stopni powinna rezygnować z operacji, bo to zło i w ogóle. Dla mnie to trochę przedstawianie wszystkiego w krzywym zwierciadle, zwłaszcza jak ten pan powtarza chociażby słowa lekarzy na temat operacji, to tak je przerabia, żeby wyszło na jego i żeby odradzić konsultacje u innych czy odradzić jakiś inny rodzaj leczenia niż jego. Co do popraw, to podchodziłabym sceptycznie, bo przecież w internecie można wstawić zdjęcia rtg 2 różnych osób, gdzie na jednym jest więcej stopni, a na drugim mniej i powiedzieć, że to zdjęcia tej samej osoby i że to są efekty jego leczenia. Ale może ta rehabilitacja komuś pomaga, warto jednak zachować zdrowy rozsądek, bo czasem trzeba zmienić leczenie

Góra Góra

20 cze 2012, o 17:21

świeżak

Witam
Mam 27 lat. Do Pana Jacka chodzę od ponad roku i szczerze mogę powiedzieć, że pomógł mi jako jedyny, a przerabiałam już masażystów,kręglarzy, rehabilitacje, sanatoria, baseny itp. Dzięki Jego ćwiczeniom, w ciągu kilkunastu miesięcy moja skolioza zmniejszyła się z trzydziestu czterech na dwadzieścia kilka stopni. W porównaniu w innymi Jego pacjentami mój wynik nie jest imponujący (bo są tacy którym pomógł o 20 stopni!), ale biorąc pod uwagę, że mam zesztywnienie kręgosłupa (ankylozę) myślę, że to i tak dużo i mam nadzieję na więcej, bo cały czas ćwiczę. Wyniki widać gołym okiem, a zdjęcia RTG tylko to potwierdzają. Pan Jacek poza fachową wiedzą i naprawdę skutecznymi ćwiczeniami jest bardzo szczerą i sympatyczną osobą. Nie naciąga, mówi wprost jak jest i jakie widzi szanse na poprawę, a ćwiczenia dostosowuje do każdego indywidualnie, a nie leci schematem. Odwiedziny u Pana Jacka polecam wszystkim tym, którzy stracili już nadzieje, że można cokolwiek zdziałać z ich kręgosłupem. Też tak myślałam! Umawiając sie na pierwszą wizytę też byłam sceptyczna. Opierałam się tylko na informacjach podanych na Jego stronie internetowej http://www.skolio.pl ale teraz wiem, że tam są tylko nieliczne z olbrzymiego grona osób, którym bardzo pomógł. Pozdrawiam

Góra Góra

8 cze 2018, o 19:47

domownik

witam, czy ktoś był Pacjentem tego Pana?

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]