» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Bioenergoterapeuci, Znachorzy oraz Uzdrowiciele

Zaloguj | Zarejestruj

21 mar 2009, o 16:30

domownik

podobno dobry

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

21 mar 2009, o 17:22

domownik

Ja nie wierze w takie rzeczy
13 maj 2010 r.
16 luty 2011r.

Góra Góra

24 mar 2009, o 21:22

domownik

temu kto by chciał iść do bioenergoterapeuty polecam wysłuchanie 20 minutowego wykładu znajdującego się na tej stronie: http://www.antoni.w-w.pl/podstrony/kaza ... _magia.mp3
Tym którzy nie mogą go wysłuchać mówie że jest w nim powiedziane że bioenergoterapia to to forma okultyzmu, a moce bioenergoterapeutów pochodzą od złych duchów.

Góra Góra

24 mar 2009, o 21:24

domownik

od złych duchów ? hahaha

Góra Góra

30 mar 2009, o 21:46

domownik

Inka to nie jest żart . Naprawdę lepiej sie w to nie mieszać. Są przecież inni fizjoterapeuci, którzy zajmują sie pomocą bez mieszania się w takie rzeczy.
A mieszanie się w okultyzm jest niebezpieczne i może potem na wiele lat sprawić, że będzie Ci trudno.

Góra Góra

31 mar 2009, o 07:07

domownik

tzn że co ? wiara w złe duchy, demony itp ? a jak ktoś w to nie wierzy ?

Góra Góra

6 gru 2010, o 01:31

domownik

Tomek napisał(a):
moce bioenergoterapeutów pochodzą od złych duchów.

O mamo... :shock:
:lol:

... prawie jak modelka!
"prawie" robi różnicę.. ;)

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

26 sty 2011, o 10:38

domownik

jakie oni mają moce :lol: ...żadne. moi rodzice kiedyś pojechali do takiego jednego gdzieś pod ukraińską granicą. badał mojego tate i mówi, że nerki zdrowe, nic tam nie ma, a prawda jest taka, że tata wtedy już jednej nerki nie miał..
jak dla mnie to jest pic na wode, fotomontaż...w dzisiejszych czasach jest tyle chorób cywilizacyjnych, że na którąś natrafią i nam wmówią, że ją mamy.

Góra Góra

26 sty 2011, o 17:53

domownik

Ja sama znam ludzi, którzy z tego korzystali. Nie wiem czy to naprawdę złe duchy czy nie, bo się nie znam, ale niektórzy zmienili się psychicznie. M. in. ktoś spokojny, kto chodził co tydzień do kościoła itp., zrobił się agresywny, nerwowy, od lat nie chodzi do kościoła. A takie coś się zrobiło po wizytach u takich ,,magików". Nie bierzcie mnie tylko za jakąś nawiedzoną, bo sama jestem ateistką. Ale po prostu wolałabym się w takie coś nie mieszać, bo nigdy nie wiadomo. Zresztą nikt z nas nie ma wiedzy czy demony na 100% nie istnieją czy na odwrót. A jak ktoś z Was to wie, to powinien dostać Nobla. Po prostu lepiej nie bawić się w takie coś, tylko lepiej pójść do dobrego rehabilitanta-wtedy lepiej wyda się pieniądze.

Góra Góra

26 sty 2011, o 18:48

domownik

Puenta a tobie wypędził tego demona? :mrgreen:

Góra Góra

24 lis 2014, o 23:23

świeżak

W tym temacie mogę polecić Zbigniewa Jana Popko. Jest dyplomowanym bioenergoterapeutą z dużym doświadczeniem. Poza tym jest też jasnowidzem, a swoje usługi oferuje zarówno w Warszawie, jak i w Rusinowicach. Warto zapoznać się z terminami spotkań, jak i warsztatów, które prowadzi - są na stronie popko.pl

Góra Góra

25 lis 2014, o 01:38

ja też jestem bioenergoterapeutą, wróżką, jasnowidzką, psychologiem, psychiatrą, ortopedą, supermenką i ginekologiem.

No i polecam zadzwonić do wróżbity Macieja :) ten to jest gość - pomacha łapkami wyczuje aurę dobrą itd i będzie cacy.

Góra Góra

13 gru 2015, o 22:19

domownik

Ja nie pakowałabym się w coś takiego, bo to nic nie da, a tylko poleci kasa. Niektórzy może zrobią wszystko co się da żeby tylko się uleczyć, ale nie warto się w to bawić. Przykładowo w moim mieście jedna ,,specjalistka medycyny chińskiej" twierdzi, że dotknie człowieka i rak znika np. kobieta ma raka macicy, pani specjalistka dotknie brzuch chorej kobiety i rak znika. Jak ktoś ma raka, to czasem i zapłaci takiej osobie, bo chwyta się wszystkiego. Ale moim zdaniem nie ma sensu brać się za coś takiego. Lepiej pójść na dobrą rehabilitację, a jak to nic nie daje, to trzeba iść na operację i tyle

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]