Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Operacja Lublin 12 lat

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Szpitale oraz Kliniki Rehabilitacji » Lublin

Zaloguj | Zarejestruj

8 kwi 2013, o 12:31

świeżak

Witaj Katarzynko :)
Moje podziekowania nie maja konca :D bo naprawde jestem bardzo wdzieczna za Twoje wszystkie wiadomosci:D Napewno bede miala jeszce jakies pytania :] to zjawie sie tu i nie omieszkam znow Ci zawracac glowy :DD
Pozdrawiam :*

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

8 kwi 2013, o 15:27

domownik

Witaj!

Ja również bardzo bardzo dziękuję ;*
I bardzo bardzo chętnie odpowiem na jeszcze jakieś pytania które przyjdą Pani do głowy ;*

Pozdrowionka ;* :*

Góra Góra

16 kwi 2013, o 17:09

świeżak

Witajcie :) :) :) :) :) :)

Jesteśmy już z ośmioletnią Karolinką w domku. Operacja 9.04.2013 wykonana przez dr Latalskiego i dr Fatygę trwała 8 godzin, było ciężko ale się udało. To było najdłuższe 8 godz w moim życiu, jestem szczęśliwa że mamy to już za sobą. Chcę gorąco polecić wszystkim potrzebującym zabiegu tych lekarzy ten szpital i ten personel na oddziale. A tobie Katarzynko dziękuję za cenne wskazówki

Góra Góra

16 kwi 2013, o 17:32

domownik

Witam ;*
Strasznie się cieszę że wszystko się udało :))
I bardzo się ciesze że moje wskazówki były pomocne :*
Pozdrawiam bardzooooo :) i życze Karolinie szybkiego powrotu do zdrowia!!! :)

Góra Góra

19 kwi 2013, o 20:52

świeżak

Musze się z Wami czymś podzielić. Moje dziecko jest niesamowite - jeszcze ma szwy na pleckach a juz chciała rowerkiem jeżdzić. Zachowuje się i czuje jak by nie miała żadnego zabiegu, wspaniale i szybko wrócila do formy. Już się dopytuje kiedy będzie mogła wrocić do szkoły

Góra Góra

20 kwi 2013, o 19:32

domownik

Jejku .. to bardzo dobrze że Karolinka się już dobrze czuje :)!
Jednak prawdą że dzieci lepiej znoszą zabieg niż nastolatki :)
Pewnie jak wszystko będzie ok to będzie mogła wrócic do szkoły w 2 tygodniu maja :-)

Pozdrowionka :*

Góra Góra

27 sie 2013, o 12:10

świeżak

wczoraj byłam na kontroli u dr Latalskiego, jesteśmy 4,5 miesiąca po operacji. Wszystko pięknie się zagoiło i nic niepokojącego się nie dzieje. Pan dr pozwolił już nawet Karolince ćwiczyć na w-f oczywiście bez szaleństw typu przewroty, ale strasznie się ucieszyła i ja też. :yahoo: Jedyne przeciwskazanie na tą chwilę to szkolny plecak - niestety plecaki naszych dzieciaczków są ciężkie i jeszcze nie może go nosić. Choć myślę że część książek zostawimy w szkole a w domu ewentualnie xerówki i damy radę , w końcu to dopiero 3 klasa . Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo uśmiechów mimo kończącego się lata :)

Góra Góra

20 lis 2013, o 13:26

świeżak

Witam wszystkich serdecznie.Moje życie zmieniło się.w lipcu byłam operowana w dsk lublin .z 70 stopni zostało mi 15.garb zniknął.Czuje się cudownie nic mnie nie boli przyzwycziłam się do usztywnienia.urosłam na stole 10 cm. pozdrawiam wszystkich serdecznie i pozdrawiam.

Góra Góra

16 sty 2014, o 15:17

domownik

Bardzo się ciesze że wszystko jest ok :)
Pozdrowionka :*

Góra Góra

23 maja 2018, o 06:15

świeżak

A może jest ktoś kto jest pod opieką lubelskich lekarzy i na razie leczy się zachowawczo? Może polecacie jakichs rehabilitantów? Szukam najlepszej opieki dla mojej córki. Nasz lekarz to Dr Latarski

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]